Kahramanmaraş Chat

Kahramanmaraşa özel chat ve arkadaşlık hizmeti sunmaya başlayan maraş sohbet sayfası adresindesiniz.

Yenilikler

Maraş sohbet kanalı hakkında, güncel duyuruları görebilir ve arkadaşlarınız ile birlikte takip edebilirsiniz.

Maraş Sohbet

Eğlenceli zaman geçirmek ve yeni çevre edinerek ilişkilerinizi reel hayata sizde maraş chat ile taşıyabilirsiniz.

Destek/Mail

Sitemizde istek, öneri, reklam ve benzeri taleplerinizi #OperHelp yardım odasına bağlanarak iletebilirsiniz.

Kahramanmaraş Sohbet Siteleri

Üye olmadan sohbet odalarına giriş yap, kendine yeni ilişki yolu belirle ve dürüstce sohbete katıl.

Cinsellik Nedir?

İnsan cinselliği başlıca, erkek cinselliği ve kadın cinselliği olmak üzere iki alt alanı konu alan ve cinsel davranışı içeren bir cinsel istek kavramdır. Kişiler arasında fizyolojik, psikolojik, kişiler arası ilişkileri etkileyen toplumsal, kültürel, siyasal, manevi ve dinsel yönleri bulunan bir kavramdır. Cinselliği konu alan bilim dalı ise cinsellikbilim (veya seksoloji)dir. Yaşadığımız çağda insan cinselliği artık sadece doğal ve fizyolojik bir olgu olmaktan çıkmış ve tam anlamı ile farklı arayışlara dönüşmüştür.

Cinsel Yönelim

Cinsel yönelim kişilerin karşı cinsiyete, hemcins veya cinsiyete veya birden fazla cinsiyete karşı romantik veya cinsel çekim (veya her ikisini de) hissetmeye yönlendiren kalıcı kişisel bir niteliktir. Bu çekimler genellikle karşıcinsellik (heteroseksüellik), eşcinsellik (homoseksüellik), biseksüellik, altında toplanır. Bununla beraber aseksüellik (diğerlerine olan romantik veya cinsel çekim eksikliği) de bazen dördüncü kategori olarak tanımlanır. Bu kategoriler cinsel kimliklerin daha ayrıntılı dünyasını yönleridir. Örneğin, insanlar panseksüel veya poliseksüel, veya hiçbirinden olmak gibi diğer etiketleri de kullanabilir.

Heteroseksüellik

Heteroseksüellik veya karşıcinsellik, cinsel ve duygusal açıdan karşı cinse ilgi duyan biyolojik insan tipidir. Cinsel açıdan kadınlara ilgi duyan erkeklere ve erkeklere ilgi duyan kadınlara heteroseksüel denir.

Biseksüellik

Biseksüellik, hem erkek hem kadınlara yönelik romantik çekim, cinsel çekim veya cinsel davranış ya da herhangi bir cins veya cinsiyet kimliğinden kişilere duyulan romantik veya cinsel çekimdir. İkinci görüş, bazen panseksüellik olarak da adlandırılır. Heteroseksüel, homoseksüel sürekliliğin birer parçası olan karşıcinsellik (heteroseksüellik) ve eşcinsellikle beraber cinsel yönelimin üç ana sınıflandırmasından biridir. Bir biseksüel kimlik, her iki cinse eşit cinsel çekim hissetmek zorunda değildir; çoğunlukla bir cinse daha çok ilgi duyan kişiler de kendilerini biseksüel olarak tanımlar.

Eşcinsellik

Eşcinsellik veya homoseksüellik, aynı cins veya cinsiyetteki insanlar arasındaki romantizm, cinsel çekim ya da cinsel davranıştır. Eşcinsellik, bir yönelim olarak kişiyi ağırlıklı olarak ya da tümüyle kendisiyle aynı cinsiyette olan kişilere karşı romantik ya da cinsel çekimleri yaşamaya yönlendiren kalıcı kişisel nitelik olarak ifade edilir. Aynı zamanda kişiyi bu çekimlere dayanan davranışlarla ilişkili kimlik hissi ve bu çekimleri paylaşan diğer kişilerden oluşan topluluğa olan üyeliğini de tanımlar. Homoseksüellik, heteroseksüellik ve biseksüellikle birlikte heteroseksüel, eşcinsel spektrumundaki üç ana cinsel yönelimden biridir.

Cinsel Sohbet

Cinselliğin tanımını kısa olarak özetlemeye çalıştım arkadaşlar. Tanıtmamdaki amaç ise cinsel sohbet kullanıcılarının kimler olduğunu ve cinsel sohbet odalarında ne gibi arayışlarda olduğunu anlata bilmek açısındandı. Teknolojinin ve internetin gelişmesi ile beraber artık kişiler internet üzerinden cinsel arkadaşlık kurmayı tercih ediyor. Özellikle de asosyal olan sosyalleşme ve insanlarla iletişim problemi çeken kişiler internet üzerindeki cinsel sohbet siteleri aracılığı ile arkadaşlık kurmayı tercih ediyor. Çünkü internet üzerinden cinsel sohbet odaları aracılığı ile arkadaşlık kurmak çok daha kolay ve çok daha az uğraş gerektiren bir iletişim şeklidir. Bu sebeple iletişim problemi çeken insanlar genel olarak internet üzerinden arkadaşlık kurmayı tercih ediyorlar. Cinsel caht siteleri kurulduğu zamandan bu yana kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. İnsanlar arkadaşlık kurmak için cinsel sohbet odalarına bağlanarak hemen sohbete katıla biliyor. Üye olmak basit bir işlemdir, istenilen kullanıcı bilgilerini girip sisteme hemen kayıt yaptırmış olursunuz. Cinsel sohbet siteleri ücretsiz olabileceği gibi aynı zamandada ücretli de olabilir. Sanal sohbet aleminde herkesin gözdesi haline gelip günlük ziyaretçi sayısı binlerin üzerine çıkan en büyük irc network sohbet ağı cinsel sohbet siteleridir. Sitenin amacı her yönden farklı arayış bekleyen özellikle sanal seks sohbeti haline gelen konulardan oluşmaktadır. Kelimeler ile hayal dünyasına dalıp karşı cinse duyulan arzuları yazarak ifade eden bu hisleri sanki gerçek gibi yaşayan kesimdir. IRC/d network sisteminin türkiyeye geldiği döneminden bu güne kadar çok sayıda cinsel arayışlarda olan kişilere ev sahipliği etmiş görüşme imkanı sunmuş reel dostluklara zemin hazırlamış bir portaldır. Cinsel sohbet sitelerinin tercih sebebi ise karşı cinsiyet mensuplarının cinsellik beklentileridir. Eğitim düzeyi yüksek olan insanların bu tarz ilişkiyi tercih etmesi cinselligin sadece evlilik için değil de mutlu olmak için yaşanan bir duygu olduğunu gösterdiğidir.

Cinsel Sohbet Odalarında Neler Var?

Cinsel sohbet ile insanlar cinsel hayatlarına uygun eş adayları arar. Ancak gerçek dünyada kişiler değişik tarzlarda sohbet edemiyor ve insanlara kendini net anlamıyla tanıtamıyorlar. Ve burada farklı iletişim seçeneği arayanlar için cinsel içerikli siteler devreye giriyor. #Cinsellik kanalı sohbet ortamında insanlar cinsel tercihlerini en iyi şekilde dile getirmekte ve özel konuları insanlarla burada paylaşıyor. Farklı insanlarla sohbet yapmak, tanışmak ve özel konuşmalar yapmak, sosyal hayat açısından önemli unsurlardır. Sosyal yaşamınızda insanlarla cinsellik konuşamıyor ve bu konuda çekingen oluyorlar. Cinsel chat odalarında ise insanlar kendilerini özgür bir şekilde ifade ediyor ve kimse birbirinden çekinmiyorlar. Her bireyin hayata bakış açısı ve fikirleri birbirinden farklıdır. Özellikle de konu cinsel tercih olunca, herkesin farklı düşünceleri vardır.

#Cinsellik kanalında uyulması gereken kurallar;
Farklı kişilikteki insanları keşfedebilirsiniz.
Cinsel konuları rahatlıkla konuşabilirsiniz.
Cinsel ihtiyaçlarınıza yönelik özel konuşmalar yapabilirsiniz.
Cinsel odalarda istediğiniz gibi takılabilirsiniz.
Özellikle cinsel kanal kullanıcılarına hakaret etmekten ve küfür etmekten sohbet yapmaları.
Ev adresi, cep telefonu vb. gibi kişisel bilgilerin karşı tarafa verilmemesi.
Cinsel eğilimi nedeni ile kişilerin birbirlerini yargılamamaları.
Kişilerin kimliklerini ifşa etmek ve maddi çıkar gözetlemek yasaktır.

Yasal Uyarı !

Kahramanmaraş chat odaları +18 yaş üzeri reşit olan kişilere hitap eden sohbet sitesidir, 18 yaşından küçüklerin kahramanmaraş sohbet sitemizde bulunması yasaktır. Siteye bağlanan herkes 18 yaşından büyük olduğunu onaylamış kabul edilir. Sitemiz içerisinde reşit olmayan kullanıcı fark edildiği halde anında uzaklaştırılacaktır.