Kahramanmaraş Chat

Kahramanmaraşa özel chat ve arkadaşlık hizmeti sunmaya başlayan maraş sohbet sayfası adresindesiniz.

Yenilikler

Maraş sohbet kanalı hakkında, güncel duyuruları görebilir ve arkadaşlarınız ile birlikte takip edebilirsiniz.

Maraş Sohbet

Eğlenceli zaman geçirmek ve yeni çevre edinerek ilişkilerinizi reel hayata sizde maraş chat ile taşıyabilirsiniz.

Destek/Mail

Sitemizde istek, öneri, reklam ve benzeri taleplerinizi #OperHelp yardım odasına bağlanarak iletebilirsiniz.

Kahramanmaraş Sohbet Siteleri

Üye olmadan sohbet odalarına giriş yap, kendine yeni ilişki yolu belirle ve dürüstce sohbete katıl.

mIRC İndir

Marassohbet.com sohbet odalarına ait mirc download ve mirc indirme resmi link indirme platformu sayfasındasınız. mIRC tarihi bakımından neredeyse yıllanmış bir süreç geçirmiştir. Tahmini olarak 25 yıllık bir süreçtir sohbet odaları internet kullanıcıları mIRC sistemini kullanmakta ve bu sistem üzerinden sohbet etmektedir. Zamanla düz mIRC olarak tasarlanan ve sonra üzerinde bir çok addon ve dosya değişikliğine gidilerek her sunucunun kendine ait mIRC Script tasarımını kullanan mIRC kullanıcıları kullandığı sohbet programını benimsemektedirler.

mIRC Kurulumu

mIRC indirdikten sonra bağlantı kurabileceğiniz şeklini izah etmek gerekirse eğer, kurulumunu yaptıktan sonra masaüstüne inen mIRC simgesine tıklayıp karşınıza gelen menüye örnektir ”irc.marassohbet.com” yazdıktan sonra bu sitenin mIRC üzerinden sohbet ağına bağlantı kurmuş olursunuz. İnternet relay chat olarak bildiğimiz ingilizce açılımı ise paylaşımlı sohbet ağı olarak türkçe anlam taşıyan bu sistemi tasarlayıp dizayn eden Khaled Mardam beydir. İnternet ağı bulunan her bilgisayar ile bu programı kullanmanız mümkündür. IRC/d network chat ağına bağlandıktan sonra özel veya global kanallar listesini görebilmeniz için ise /list yazmanız gerekmektedir. Bu sistemin hiyerarşi veya silsile sıralaması kullanıcı (user), odalar (#kanallar), yöneticiler (ircop, adminler) olarak tanımlanmaktadır. mIRC yazılımını kullanan ilk sunucuların başında Dalnet, Superonline, TTnet gibi büyük chat portalları gelmektedir. Bununla birlikte sadece sohbet ağı olarak değil, eggdrop, tcl, oyun ve radyo botlarıda bu sisteme entegre edilmiş bir şekilde kullanılmaktadır. Yani aslında sohbet ağının atası mIRC programıdır denilebilir.

Güvenli Sohbet Programı

Güvenilir tüm virüs programlarının onayını almış, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mIRC Script yazılım programımızı sizlere sunuyoruz. mIRC özellikle gelinen teknolojik ilerleme ile birlikte yalnızca bilgisayarlarda kullanılmakla kalmadı aynı zamanda akıllı cihazlara mobil mirc özelliği etnegre edilerek kullanımı kolay ve her cihazı destekleyici hale geldi. Akıllı cihazlarınızla uygulama indirdiğiniz sistem üzerinden mIRC yazdığınız zaman cep telefonunuzun desteklediği uygulamaların ekrana geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Yasal Uyarı !

Kahramanmaraş chat odaları +18 yaş üzeri reşit olan kişilere hitap eden sohbet sitesidir, 18 yaşından küçüklerin kahramanmaraş sohbet sitemizde bulunması yasaktır. Siteye bağlanan herkes 18 yaşından büyük olduğunu onaylamış kabul edilir. Sitemiz içerisinde reşit olmayan kullanıcı fark edildiği halde anında uzaklaştırılacaktır.